Park MINI SLOVENSKO

Dátum:
01.09.2020 09:00 - 17:00
Typ aktivity: Výstava, expozícia, vernisáž
Stručná charakteristika: Hrady, zámky, kostoly, zvonice, ale aj záhradná železnica v mierke G s piatimi traťami a viacerými vlakmi. To všetko pod holým nebom v príjemnom, upravenom lesoparku s lavičkami.
Popis:

Slovensko je kultúrne bohatá krajina. Parkom Mini Slovensko chceme oživiť záujem verejnosti o toto bohatstvo a prispieť k rozvoju cestovného ruchu. Pred tvorbou miniatúry si zhotovíme fotodokumentáciu a zaobstaráme si plány budovy. Záležať si dávame na najvernejšej podobe stavebného materiálu, ale aj všetkých detailov. Napríklad, miniatúra Levočskej radnice má rovnakú omietku, ako jej veľká sestra. Podobných zaujímavostí na našich miniatúrach môžete nájsť neúrekom. Svedčí o tom aj fakt, že nad jednotlivými modelmi sme strávili od 200 až do 3.560 hodín.

Lokalita: Park MINI SLOVENSKO
Adresa: Nová
Obec: 032 03 Liptovský Ján
Okres: Liptovský Mikuláš
Kraj: Žilinský kraj
Vstupné: VSTUPNÉ 5,00 ‎€ / ZĽAVNENÉ VSTUPNÉ - Žiaci ZŠ, študenti SŠ a VŠ, dôchodcovia, osoby s preukazom ZŤP, ZŤP-S (sprievod zdarma) 3,00 € / RODINNÉ VSTUPNÉ - 2 rodičia a max. 4 deti do 18 rokov 10,00 € / DETI DO 6 ROKOV ZDARMA / SKUPINOVÉ VSTUPNÉ 8
Sprístupnenie lokality pre verejnosť: Priestory sú bežne prístupné verejnosti
Organizátor: MINI SLOVENSKO - AREÁL SLOVENSKÝCH KULTÚRNYCH PAMIATOK
Kontakty:
http://www.minislovensko.sk/
https://www.facebook.com/MiniSlovenskoASKP/
Ing. Natália Fischerová
fischerova.natalia@gmail.com
0948 447 657